Lucrator Comercial Magazin Shop&Go By Mega Image - Bragadiru

Tenchi Nage S.R.L. 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Candidatul Ideal:
Atitudine orientata catre client, cu foarte bune abilitati de comunicare. Disponibilitate la program de lucru in ture, inclusiv in weekend. Cunostinte si abilitati in operare PC. Abilitatea de a invata de la colegii din echipa si de a obtine rezultate in timp util, disciplinat.

Descrierea jobului

1. Deruleaza activitatea de vanzare de produse din magazin avand in vedere fidelizarea clientilor; - Furnizeaza informatii utile clientilor despre marfurile din magazin;
- Incaseaza banii sau alte forme de plata pentru vanzarea de produse din magazin;

2. Participa la gestionarea marfurilor din magazin conform procedurilor si instructiunilor operationale ale companiei; - Receptioneaza marfurile de la furnizori in conformitate cu avizele si facturile aferente;
- Eticheteaza si aranjeaza produsele pe raft;
- Verifica si consemneaza termenele de valabilitate ale produselor din magazin(FEFO);
- Participa la efectuarea inventarelor periodice a stocurilor de marfa din magazin;
- Asista la realizarea inventarului si efectueaza comenzile de marfa;

3.Asigura standardele impuse de Compania Mega Image in servirea clientilor prin:
- Cunoasterea produselor si oferirea de informatii despre acestea,
- Gestionarea obiectiilor clientiilor,

4. Asigura curatenia in cadrul magazinului conform standardelor igienico sanitare

5. Suplineste activitatea managerului de magazin in lipsa acestuia.

6. Se ofera bonuri de masa.

Compania noastra este una dintre primele in parteneriat cu Mega Image deruland in acest moment mai multe contracte de operare asupra multiple locatii atat in Bucuresti cat si in Ilfov. Avem mai mult de 20 ani experienta in aceasta industrie si peste 10 ani in acest parteneriat minunat, o relatie de durata si stabila in care avem provocari si realizari in fiecare zi. Tot in fiecare zi simtim ca fiecare dintre noi invatam ceva sau suntem si ramanem deschisi la noi experiente, le permitem sa ne schimbe cu scopul de a performa mai bine in fiecare zi si de a le oferi clientilor nostri o experienta unica atat de consum cat si de cumparare.
Publicat 5 Iun. 2022 Expiră 5 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.