LUCRATOR COMERCIAL MAGAZIN COSMETICE MALL

SALONPRO - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Daca iti doresti un loc de munca care are legatura cu FRUMUSETEA, magazinele SALON BRANDS sunt locul protrivit pentru tine. In portofoliul nostru se regasesc doar produse profesionale de cea mai inalta calitate iar clientela magazinelor este selecta.

Cautam personal pentru magazinul SALONPRO din GALATI SHOPPING CITY
Cerinte
  • Daca esti PASIONATA DE INFRUMUSETARE acesta este un job unde poti imbina utilul cu placutul!
  • EXPERIENTA IN VANZARI nu este absolut necesara, dar este un plus. Pentru companie conteaza insa mai mult daca esti o persoana CORECTA si SERIOASA. Noi oferim pregatirea necesara inceperii activitatii in vanzari sau dezvoltarii in acest domeniu.
  • Capacitatea de a COMUNICA USOR si POLITETEA sunt absolut necesare avand in vedere ca se relationeaza cu un numar mare de clienti.
  • ATITUDINEA POZITIVA conteaza foarte mult. Avem in echipa oameni optimisti, care se dezvolta impreuna si ne dorim exact acelasi gen de persoane.
  • PASIUNEA PENTRU FRUMOS si aspectul propriu ingrijit sunt importante. Domeniul produselor de infrumusetare este un domeniu selectiv, foarte frumos si intr-o continua dinamica si dezvoltare.

Descrierea jobului

Sarcini:
  • Oferirea de CONSULTANTA si VANZAREA de produse cosmetice profesionale din magazinul SALONPRO
  • In vederea realizarii acestui lucru, este necesara CUNOASTEREA FOARTE BUNA A PRODUSELOR din portofoliu.
  • ATENTIE MARE LA DETALII, atat in ceea ce priveste realizarea actelor, evidenta banilor si cat si organizarea magazinului
  • Realizarea cu RESPONSABILITATE a sarcinilor primite
  • Respectarea programului de lucru conform cerintelor mall-ului (de la 10:00-22:00 - 4 zile/sapt 1 si 3 zile/sapt 2)

Oferta (bonusuri, beneficii)
Salariu: salariu fix, 2% din vanzari, bonus pentru realizarea planului lunar

SALONPRO este unul dintre cei mai mari importatori si distribuitori in Romania de produse cosmetice, aparatura, mobilier, accesorii destinate exclusiv saloanelor de coafura. Gama de produse este foarte larga:
- produse pentru ingrijirea parului Paul Mitchell nr. 1 in SUA (www.paulmitchell.com) si Artego (www.myartego.com) una dintre cele mai importante game din Italia
- aparatura electrica pentru saloane de coafura BABYLISSPRO, numarul 1 in Europa (www.babylisspro.com)
- mobilier pentru saloane de coafura AGV, Ceriotti si Hairway, marci de prestigiu din Italia si Gemania,
- ceara si produse pentru epilat
- alte accesorii destinate exclusiv saloanelor de coafura

www.salonpro.ro
Magazinele SALONPRO comercializeaza produse de calitate ridicata si au o imagine selecta.
Publicat 25 mai 2022 Reactualizat 24 iun. 2022 Expiră 24 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos