Lucrator comercial - Inmedio

ROMAU PRO SERVICES SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

experienta in vanzari (constituie un avantaj);
cunostiinte PC;
putere de convingere;
abilitati foarte bune de comunicare si organizatorice;
amabil, serios, cu initiativa in rezolvarea sarcinilor;
rezistent la stres;
simț comercial.

Descrierea jobului

Program 10:00 - 22:00 (9:00-22:00)
Se lucreaza full day:
Tura 1: Luni, Miercuri, Sambata, Duminica
Tura 2: Marți, Joi, Vineri

RESPONSABILITATI :
- respecta Regulamentul de ordine interioara;
- respecta ghidul de proceduri al magazinului;
- asigura necesarul de marfa la raft;
- expune marfurile intr-o maniera estetica, atragatoare si usor accesibile clientilor;
- compara, sorteaza si verifica marfa;
- asigura igiena rafturilor;
- verifica saptamanal termenul de valabilitate al produselor si aplica procedurile comunicate cu privire la marfa in curs de expirare;
- realizeaza comenzile pentru produse;
- raspunde solicitarilor clientilor;
- informeaza clientii de schimbarile care au avut loc in privinta produselor;
– incaseaza corect marfa cumparata de clienti;
– înmânează clientilor restul de bani si bonul fiscal;
– efectueaza inchiderea casei la sfarsit de zi conform procedurilor din ghid;
– efectueaza receptia marfii conform cu documentele de receptie si cu ghidul de proceduri;
– efectueaza returul la marfa, conform ghidului de proceduri;
– mentine curatenia in magazin;

BENEFICII:
- Pachet salarial;
- Mediu de lucru placut;
- Program de lucru flexibil;
+ Bonusuri în funcție de performanța sustinut și de campanii comerciale.

Descrierea companiei

Activam in retail prin operarea de magazine Inmedio

Categorii de produse si servicii Inmedio:

Convenience: tabac si accesorii, carti, snackuri dulci si sarate, bauturi racoritoare, cafea proaspat macinata, cadouri, articole pentru copii (carti si reviste, jucarii, papetarie, dulciuri)
News: ziare si reviste nationale si internationale (reviste lifestyle feminin si masculin, actualitate, divertisment, copii, hobby, arta, cultura si fotografie, colectii, gastronomie, casa, gradina, decoratiuni, auto, moto, stiinta, tehnologie si gadgets).
Servicii Inmedio: loterie, plata facturi, bilete pentru evenimente, incarcare electronica.
Publicat 8 Iun. 2022 Expiră 8 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.