Publicat 19 Mai 2017 | Expiră 20 Iun 2017

Lucrator comercial FT - Hervis Brasov

3 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Competente tehnice:

• Studii medii (liceu, scoala profesionala) sau studii superioare (in curs sau finalizate);
• CunostintePC: MS Office;
• Experienta anterioara pe un post similar reprezinta un avantaj.

Competente personale:

• Comunicativ;
• Orientat catre rezultate;
• Orientat catre client;
• Spirit de echipa;
• Responsabil.

Descrierea jobului

Motivatie:

• Disponibilitate la program in ture si lucru in weekend;
• Cursuri de specializare in vanzari;
• Salariu fix + bonuri de masa + bonusuri performanta.

Responsabilitati:

• Intampinarea clientilor;
• Intelegerea nevoilor clientilor;
• Recomanda produsele potrivite;
• Aranjeaza marfa la raft.

Hervis Sports este unul dintre cei mai mari comercianti de articole si echipamente sportive din Europa, de origine austriaca si cu peste 170 de filiale in Austria, Cehia, Slovenia, Croatia si Ungaria

Expirat
Lucrator comercial FT - Hervis Brasov  -  Hervis Sports and Fashion