Gratis

Lucrator Comercial Fast Food Gloria

Domiprint S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Abilități excelente de lucru în echipă
  • Atenție la detalii și rapiditate în execuție
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu agitat
  • Flexibilitate în program și disponibilitate pentru lucru în ture
  • Experiență anterioară în prepararea produselor tip fast food reprezintă un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Pregătirea și asamblarea produselor tip fast food conform standardelor companiei
  • Asigurarea calității și prospețimii produselor
  • Menținerea curățeniei și respectarea normelor de igienă în bucătărie
  • Colaborarea eficientă cu colegii din echipă pentru a asigura un flux de lucru optim
  • Asigurarea unei experiențe pozitive pentru clienți prin servirea produselor într-un mod prompt și politicos

Beneficii:
  • Salariu motivant
  • Mediu de lucru placut

Descrierea companiei

DomMarket

Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 10 Mai 2024