Gratis

Lucrator comercial depozit (picker) / Referent Logistica

Cottontex SRL

Candidatul Ideal

Disponibilitate la efort fizic - manipuleaza manual colete de pana la 20kg;
Onestitate;
Atentie la detalii;
Cunostinte medii Excel;
Cunostinte de baza Engleza.

Descrierea jobului

Descriere job, responsabilitati:
Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a produselor finite in/din magazia companiei;
Ofera informaţii despre produsele aflate in magazie;
Realizeaza inventare si packing list pentru marfa din magazie/plecata din magazie

Program intr-un singur schimb 08:00 - 16:30 ( + ore suplimentare cand este necesar)

Beneficii:
Bonuri de masa 25 lei
Ore suplimentare platite si bonusate
Prima de sfarsit de an

Cottontex este unul dintre cei mai mari producatori de articole textile din tara, precum si cel mai important producator de echipamente pentru ciclism din Europa, alături de partenerii italieni de la Texmarket.

Infiintata in anul 1993, firma Cottontex a ajuns in 2024 la un numar de peste 1000 de angajati, avand puncte de lucru situate pe intreg teritoriul Romaniei.

Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024