Lucrator comercial Cora Pantelimon

AVIS DREAM - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 400 EUR
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam lucrator comercial de preferat cu experienta minim 3 luni in vanzari - insula de cadouri si accesorii situata in galeria comerciala Cora Pantelimon. Program flexibil, full time.

Oferim salariu fix plus comision din vanzari (comision zilnic si comision lunar).

Descrierea jobului

Aranjarea produselor pe rafturi, verificarea periodică a stocurilor din magazin, cunoaşterea tuturor produselor, prezentarea şi vânzarea ofertei magazinului potenţialilor vizitatori/clienţi; receptie si inventariere a marfii.

Descrierea companiei

Insula de cadouri si accesorii pentru fumat "Gifts Avenue"
Publicat 1 nov. 2021 Expiră 1 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos