Publicat 06 Ian 2020 | Reactualizat 20 Ian 2020 | Expiră 05 Feb 2020

Lucrator comercial CINNAMON

5 posturi

Candidatul ideal

  • Atitudine pozitiva si proactiva.
  • Bune abilitati de adaptare si flexibilitate.
  • Abilitati de comunicare, spirit de echipa si atitudine deschisa la nou.
  • Studii medii cu diploma de BAC.

Descrierea jobului

Ce vei face:

  • Vei prepara, ambala si livra produsele;
  • Vei mentine curatenia la locul de munca.

Ce iti oferim:
  • Salariu NET de 2000 lei / luna;
  • Tichete de masa ( 15 lei/ zi lucrata);
  • Program de lucru full time: de luni pana vineri 07:00 - 15:30 / 09:00-17:30/ 11:00- 19:30 (30 minute pauza de masa);
  • Acces facil la locul de munca: statia de metrou Pipera;
  • Contract individual de munca pe perioada nedeterminata.

Candidatii interesati sunt invitati sa ne contacteze la numarul de telefon 0757 037 211.

Descrierea companiei

CINNAMON: sectie productie deserturi.

Lucrator comercial CINNAMON  -  CINNAMON BAKE & ROLL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles