Gratis

LUCRATOR COMERCIAL+CASIER

CORE COMERT SENSE S.R.L.
15 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm un nou coleg/ o noua colega pasionat de modă și serviciul clienți pentru echipa noastră din magazinul de haine outlet. Candidatul ideal va fi entuziast, comunicativ și cu o abilitate naturală de a interacționa cu clienții. Experiența anterioară în vânzări și cunoștințe despre modă sunt un plus, dar nu sunt obligatorii. Dacă ești o persoană dinamică, plină de viață și dornică să se alăture unei echipe prietenoase, aplică acum!

Descrierea jobului

Ca angajat într-un magazin de haine outlet, responsabilitățile tale includ asistarea clienților în găsirea și probarea articolelor dorite, oferirea de consultanță și sfaturi de modă, menținerea ordinei și curățeniei în magazin și participarea la gestionarea inventarului. Trebuie să fii disponibil pentru a răspunde întrebărilor clienților și să creezi o atmosferă plăcută și prietenoasă în magazin. De asemenea, este important să fii atent la nevoile clienților și să le oferi o experiență de cumpărături memorabilă.

Bine ai venit la Cream Outlet - destinația preferată pentru moda de înaltă calitate la prețuri accesibile! Suntem o echipă pasionată, dedicată să aducem stilul și eleganța la îndemâna tuturor. Căutăm mereu să ne extindem echipa cu persoane talentate și motivate care împărtășesc aceeași pasiune pentru modă și servicii de calitate.

Dacă ești o persoană entuziastă, orientată către clienți și pasionată de modă, atunci te invităm să te alături echipei noastre. Căutăm indivizi talentați și ambițioși pentru a se alătura echipei noastre și a contribui la succesul nostru în continuă creștere.

Dacă ești gata să te alături unei echipe entuziaste și să contribui la succesul nostru în continuă expansiune, aplică acum pentru unul dintre posturile noastre disponibile și fă primul pas către o carieră în moda de înaltă calitate la prețuri accesibile!

Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024