Publicat 23 Iun 2019 | Reactualizat 05 Iul 2019 | Expiră 24 Iul 2019

Lucrator comercial (BARISTA) coffee point Targoviste

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam coleg/a, persoana dinamica si serioasa, cu puternice abilitati de comunicare si de lucru in echipa. Daca esti o persoana pozitiva si tot timpul zambitoare, vino in echipa noastra.

Descrierea jobului

Angajam lucrator comercial pentru coffee point in Targoviste, zona centrala. Atributiile postului sunt in principal cele aferente unei pozitii de barista (prepararea cafelei si a specialitatilor din cafea).
Acest post contribuie la succesul brandului nostru prin furnizarea de servicii proprii, bauturi si produse de calitate si mentinerea unui mediu curat si confortabil in coffee spot-uri.

Responsabilitati principale:

- Actioneaza cu integritate si onestitate.
- Asigura servirea tuturor clientilor. Descopera si satisface nevoile acestora.
- Furnizeaza in permanenta bauturi si produse de calitate tuturor clientilor, respectand toate standardele din punct de vedere al retetelor si al modului de prezentare
- Contribuie la mediul de lucru pozitiv al echipei
- Respecta normele de sanatate, siguranta si curatenie pentru toate produsele.
- Respecta si pune in aplicare regulamentul de functionare si fisa postului
- Mentine locul de munca curat si organizat
- Mentine prezenta si este punctual in mod regulat si constant.

Experienta in domeniu nu este obligatorie...te invatam noi tot ce trebuie sa stii!

Ce oferim:

- Garantia unei pozitii permanente intr-o echipa tanara si dinamica
- Salariu atractiv, corect, direct proportional cu efortul investit
- Un job stabil cu program full-time
- Contract perioada nedeterminata
- Program de lucru flexibil
- Bonusuri de performanta
- Training de Barista
- Tichete cadou de Sarbatori si zile de nastere

Descrierea companiei

Coffee Point - Coffee 2 Go Targoviste

Expirat
Lucrator comercial (BARISTA) coffee point Targoviste  -  MEMORIES FOR LIFE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles