LUCRATOR COMERCIAL - BANEASA MALL

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Daca esti o persoana sociabila si cu simtul umorului, inseamna ca esti candidatul nostru ideal.

Cerinte:
- persoana dinamica, cu atitudinne pozitiva si iubitoare de copii;
- abilitati bune de comunicare cu clientii;
- abilitatea de a invata caracteristicile produselor;
- persoana organizata, atentie distributiva, abilitati organizatorice;
- punctualitate, seriozitate, responsabilitate.

Descrierea jobului

Descriere job Lucrator comercial / Vanzator in magazinele PRENATAL si PRIMIGI!
- consiliere clienti pana la vanzarea produsului, ofera clientilor informatii despre marfa expusa, raspunde solicitarii clientilor, ofera ajutor clientilor.
- receptie marfa, aranjare marfa in magazin, etichetare, inventariere;
- urmareste marfa din rafturi si asigura incarcarea lor cu marfa in functie de vanzari;
- respecta instructiunile verbale si scrise date de superiori.

Beneficii:
Magazinele noastre se afla in cel mai popular mall din Bucuresti, si anume Baneasa Shopping City, unde ne bucuram de un trafic mare de clienti si vanzari in consecinta.

Compania KIDS COUTURE SRL detinem 3 magazine cu haine pentru copii in Mall Baneasa:
Suntem pe piata din anul 2009, si continuam sa ne dezvoltam.
- PRENATAL , haine de copii de la 0 - 10 ani, incaltaminte, accesorii, mobilier la comanda
- PRIMIGI - incaltaminte copii si accesorii
- KIDS LOFT - magazin multi-brand.
Publicat 17 sept. 2021 Reactualizat 15 oct. 2021 Expiră 17 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos