Lucrator comercial AFI Cotroceni

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 2000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Daca esti o persoana pozitiva si activa, te vrem in echipa noastra.

Descrierea jobului

Ce dorim de la tine?
- consilierea clientilor, receptia produselor, verificarea si intocmirea documentatiei specifice.
- expunerea produselor in magazin, amenajarea vitrinelor .

Ce oferim?
- pachet salarial motivant : salariu fix ,comision individual,comision target magazin, decontam transportul(un abonament sau 2 pe mijloacele de transport in comun ), reducere de 30% pentru orice produs comercializat de companie .

Descrierea companiei

Cine suntem?

Multibrandul de imbracaminte si incaltaminte ANKL a fost infiintat in anul 2004, iar printre brandurile comercializate pot fi enumerate: Karl Lagerfeld, EA7,Roberto Cavalli, Iceberg, Adidas Y3, CK Calvin Klein, Prada Sport, D&G , Alexander Mcqueen ,DSQ2,Fessura si multe altele.

Produsele comercializate in magazinele noastre se adreseaza in special persoanelor cu venituri medii si peste medie, active, independente, preocupate de fashion si de imaginea lor. De aceea, noul sezon debuteaza in magazinele ANKL cu cele mai noi colectii intalnite la Milano, Paris ,New York sau Berlin.
Publicat 2 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022