Publicat 02 Ian 2019 | Expiră 02 Feb 2019

Looking for Plus Size Model

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Suntem o echipa tanara si ne-am propus sa oferim doamnelor cu orice varsta si silueta posibilitatea de a se imbraca frumos.

Cautam model cu forme generoase, pentru realizarea sedintelor foto colectie plus-size.

Ce ne dorim de la tine?

- atitudine pozitiva
- trasaturi calde
- posibilitatea de a poza si a adopta pozitii fotogenice
- capacitatea de lucru in echipa
- inaltime intre 1.60-170
- greutate intre 70-80 kg

Descrierea jobului

Sedintele foto au loc la sediul nostru din str Theodor Burada , se programeaza in functie de sezon o data la 2 saptamani aproximativ. Plata este facuta per sedinta, in functie de durata acesteia.

Tinutele pozate includ: compleuri cu fusta/ pantalon, rochii de nunta, rochii de petrecere, tinute casual. Machiajul si incaltamintea vor fi furnizate de echipa noastra.

Esti o persoana fotogenica si pozitiva? Astepam aplicatia ta pentru a ne putea cunoaste!

Suntem un brand ce are la baza pasiunea pentru frumos. Imbracamintea de dama sta la baza activitatii noastre si ne aflam intr-o permanenta extindere.

Suntem adeptii calitatii, nu a cantitatii si oferim clientilor nostri cele mai bune servicii si produse pe masura.

Expirat
Looking for Plus Size Model  -  Babydoll Fashion