de ani Fără Frică...

Publicat 08 Apr 2008 | Reactualizat 08 Mai 2008 | Expiră 09 Mai 2008

Locuri de munca in ANGLIA

50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

*barbati sau femei
*dinamic
*vorbitori limba engleza nivel minim,mediu conversational sau avansat in functie de domeniu
*personalitate prietenoasa si devotament in munca
*apt pentru munca in echipa

PENTRU A VA AJUTA IN REALIZAREA RAPIDA A DOSARULUI DOCUMENTELE POT FII TRADUSE SI LEGALIZATE LA SEDIUL NOSTRU LA CELE MAI MICI PRETURI DE PE PIATA (15 ron/pag.tradusul si 15 ron/doc.legalizatul)

Lista documente necesare dosar

1.2 recomandari de la locurile de munca anterioare traduse si legalizate
2.adeverinta medicala care sa specifice apt fizic si psihic pentru munca tradusa si legalizata
3.cazier judiciar tradus si legalizat
4.carte de identitate si pasaport in original
5.certificat de nastere tradus si legalizat
6.5 poze tip pasaport
7.certificat de casatorie tradus si legalizat (daca este cazul)
8.permis de conducere (daca este cazul)
9.curriculum vitae in limba engleza (model recomandat de Multiprest)
10.diplome de studii (liceu,scoala profesionala,facultate,colegiu,scoala postliceala,etc.)traduse si legalizate
orice diploma prezinta un avantaj

DATORITA VOLUMULUI MARE DE MUNCA ESTE POSIBIL SA NU REUSIM SA CONTACTAM TELEFONIC FIECARE PERSOANA IN PARTE,NU EZITATI SA NE CONTACTATI LA UNUL DIN NUMERELE DE TELEFON AFISATE.VA MULTUMIM PENTRU INTELEGERE!!!
PENTRU DEPUNEREA DOSARULUI VA RUGAM SUNATI CU O ZI INAINTE PENTRU A EVITA ASTEPTAREA INUTILA

Descrierea jobului

BENEFICII

*beneficii acte de emigrare yellow card pentru primul an de munca si blue card din cel de al doilea an
*obtinerea actelor de emigrare la home office este Gratuita
*calificarea la locul de munca
*urmarea unui colegiu de profil
*obtinerea unei diplome recunoscuta international
*salarizare minim 5.52 lire/ora,asigurate 40 de ore/saptamana prin contract
*posibilitate ore suplimentare
*contractele se semneaza in Romania
*contracte pe o perioada de 1 an de zile cu posibilitatea de prelungire pana la 4 ani
*asigurarea medicala platita de angajator
*consiliere gratuita din parte companiei in vederea deschiderii conturilor bancare
*cazare asigurata in apropierea locului de munca
*costuri minime
*comisionul NU SE PLATESTE INAINTE ,se plateste din primul salariu intreg incasat in UK

COSTUL PROGRAMULUI

*250 lei taxa de procesare a dosarului
*150 euro contravaloarea transportului

Domenii disponibile

*medical(care assistance)
*constructii calificati si necalificati
*hotelier
*agricultura
*au pair

*SC MULTIPREST SELECT SRL(inregistrata la Oficiul pentru Registrul Comertului ,cod CAEN 7450 pentru selectarea si plasarea fortei de munca,inregistrata la Inspectoratul Teritorial de Munca Arges,precum si la Autoritatea Nationala de Supraveghere a Prelucrarii Datelor cu Caracter Personal)este reprezentant unic si exclusiv in Romania al Globemed International Ltd. si Revance Ltd,singurele agentii de recrutare recomandata de Guvernul Marii Britanii cu reprezentanti in 29 de tari.
*MULTIPREST SELECT DA VALOARE MUNCII TALE!!
*detalii suplimetare pe www.slujbeinanglia.ro
Pitesti.Bdul Eroilor nr.8,camera 101/106
email.slujbeinanglia@yahoo.com
multiprestselect@yahoo.com
vidrarom@yahoo.com
tel.0348.439.760
0348.439.761
0724.575.968
0720.646.911
0730.573.803
fax.0348.435.991

www.slujbeinanglia.ro

Expirat

Locuri de munca in ANGLIA  -  SC MULTIPREST SELECT SRL www.slujbeinanglia.ro

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles