Gratis

Livratori GLOVO - food delivery Constanta

Mafmaf Riders S.R.L.
70 poziții

Candidatul Ideal

​Echipa MAFMAF Riders angajează livratori Glovo în orașul Constanța.
Salariu foarte avantajos, cuprins între 2500LEI – 10000LEI.

Descrierea jobului

Echipa MAFMAF Riders angajează livratori Glovo în orașul Constanța.

Care sunt avantajele?

Nu necesită experiență în food delivery, ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄vă oferim training complet, asistență 24/7 și echipamentele necesare, absolut GRATUIT.

Poți livra cu bicicleta, cu scuter-ul, trotineta, mașina, covorul fermecat, cine suntem noi să te judecăm?!

Programul este cu adevărat flexibil, colectivul este prietenos, dar te așteptăm să te convingi singur de asta.

Posibilitatea efectuării atât contractului individual de muncă pentru 4/8 ore, cât și livrarea prin SRL sau PFA, cu comisioane avantajoase.

POSIBILITATEA ÎNCHIRIERII DE VEHICULE disponibile instant, flota noastră dispune de mașini competente cu consum minim, pretabile food delivery-ului. De asemenea, avem și SCUTERE disponibile, dintre care și scutere se pot conduce fără niciun permis de conducere, limitate la 25km/h.

Livrare mâncare și produse de la o gamă variată de restaurante și magazine locale.

Publicat 23 Mai 2024 Reactualizat 23 Mai 2024 Expiră 22 Iun. 2024