Livrator/sofer

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cautam o persoana punctuala, amabila si de incredere pentru a se alatura echipei noastre, si pentru a ne ajuta in procesul de livrare al produselor. Soferul nostru se va ocupa de livrarea in siguranta si in timp util a comenzilor, si reprezinta imaginea companiei in fata clientilor nostri.

Candidatul ideal:
  • Persoana matura, responsabila si organizata.
  • Bune abilitati de comunicare.
  • Aptitudini de a lucra cu documente, de calcul matematic.
  • Bune abilitati de lucru in echipa
  • Experienta in livrari marfa din orice domeniu constituie de asemena un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:
  • Desfasoara intreaga activitate in conformitate cu principiile stabilite de firma in domeniul calitatii şi cu respectarea graficului de livrare.
  • Transporta marfa in baza documentelor insotitoare (factura fiscala, aviz de insotire amarfii, proces verbal de predare – primire).
  • Livreaza comenzile conform programului de distributie.
  • Colaborează în mod direct cu gestionarul, şi cu serviciul financiar-contabil pentru confirmarea evidenţei încasărilor de la clienţi şi a documentelor necesare activităţii de distribuţie.
  • Livreaza comenzile clientilor conform adresei de livrare inscrisa la datele privind cumparatorul sau la adresele stabilite de catre agentii de vanzari.
  • Raspunde de actele masinii si de verificarea zilnica a starii masinii.

Oferta (bonusuri, beneficii):
  • pachet salarial atractiv.
  • instruire initiala si periodica facuta de specialisti;

S.C. Prober Expert Distributie SRL este o societate specializata in distributia bunurilor de larg consum in Retail si Horeca.
Publicat 16 nov. 2021 Reactualizat 16 dec. 2021 Expiră 16 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos