Publicat 05 Dec 2018 | Reactualizat 16 Dec 2018 | Expiră 04 Ian 2019

Livrator mancare masina personala/scuter

30 posturi |  Aplicare externa
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.

Candidatul ideal

Takeaway este cea mai mare platforma de food delivery din Romania este varianta usoara si la indemana consumatorului pentru a comanda mancare online, oriunde s-ar afla, cu doar cateva click-uri.

Alatura-te echipei noastre din Bucuresti, devino sofer food delivery, in timp ce vei putea folosi cea mai noua tehnologie de pe piata si totul va fi distractiv.

Oferim un program de lucru flexibil, part time sau full time, salariu fix si o schema de bonusare in functie de performante.
Accesati linkul: https://www.fountain.com/takeaway/apply/ro-livrator unde trebuie completat un scurt chestionar si apoi fixati ziua si ora interviului, va asteptam!

Descrierea jobului

Livrare mancare la domiciliu

Ai aplicat
Livrator mancare masina personala/scuter  -  SC HELLOHUNGRY SA