Livrator comercial

ADACONI SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • persoana activa si integra
  • sofer cu experienta si competente in vanzari
  • atitudine orientata spre satisfacerea cerintelor clientilor, spirit intreprinzator
  • disponibilitate la program prelungit

Descrierea jobului

  • asigura livrarea marfii catre clienti (judetele din zona de sud-est a tarii)
  • mentinerea relatiilor cu clientii actuali
  • transmiterea informatiilor despre piata si nevoile clientilor la sediu
  • comunicare foarte buna cu agentul de vanzari

Adaconi este o societate specializata in importul si distributia la nivel national de produse de birotica, papetarie, arta si craft. Are peste 1.500 de clienti in toata tara si un numar de peste 100 de angajati. Sediul central este in Hateg, cu filiale in Bucuresti, Iasi si Cluj.

Publicat 2 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022