Gratis

Lacatus

METINOX PRESSURE VESSEL MANUFACTURING SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam oameni capabili care sunt dispusi sa invete si sa avanseze in timp.
Cunostinte de matematica si geometrie sunt indispensabile pentru invatarea in timp a notiunilor din desenul tehnic.
Cei care au cunostinte in desen tehnic si stiu engleza au un plus.
Salariul este in functie de cat de pregatit si cat de productiv esti.

Descrierea jobului

Operatiuni de lacatuserie, incepand de la pregatirea materialelor pentru asamblare-sudura (ajustare, polizare), trasare, marcare.
Incepatorilor li se dau operatiile simple, in timp avansand catre cele complexe.
In timp, in functie de cat de bun esti si ce pregatire ai poti avansa si catre oricare alte posturi mai complexe.
Lucrul se desfasoare exclusiv in fabrica.

Metinox PVM este o firma specializata in producerea si prelucrarea de echipamente sub presiune, rezervoare, corpuri de pompa, coloane si echipamente auxiliare.

Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024