Publicat 29 Ian 2016 | Reactualizat 29 Feb 2016 | Expiră 01 Mar 2016

Lacatus montator masini unelte & Inginer electronist masini unelte

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Lacatus montator
- absolvent de scoala profesionala/liceu tehnic (profil mecanic)
- cunoaste si interpreteaza un desen tehnic
- are bune abilitati de comunicare,spirit de observatie,serios,disciplinat
- disponibil pt eventuale deplasari

Inginer electronist
- absolvent de studii superioare (profil electric/electronic)
- cunoaste si interpreteaza o scheme electrica
- vorbitor de limba engleza
- avantaj: cunostinte PLC

Descrierea jobului

-montarea masinilor unelte (freze & strunguri CNC) dupa o documentatie tehnica
-raspunde de realizarea corecta si in timp a lucrarilor si sarcinilor primite

-punerea in functiune a masinilor unelte CNC (Heidenhain)
-identifica si rezolva in cel mai scurt timp posibil problemele aparute in functionarea masinilor

Beneficii:
-bonuri de masa
-bonusuri anuale in functie de performante,seriozitate,disciplina
-posibilitate de formare in Spania

S.C. DANOMAR SA, parte a Grupului Danobat, isi desfasoara activitatea in Romania de 13 ani. Producator de masini unelte pt prelucrarea metalelor (strunguri CNC, masini de frezat si alezat CNC, masini de rectificat CNC, masini de stantat CNC, masini de debitat, slefuit, profilat, cantuit, combinate etc), DANOMAR colaboreaza cu numeroase firme romanesti din domeniul industriei grele. SC DANOMAR SA are ca principale obiecte de activitate: •gestionarea relatiilor cu furnizorii romani de piese •desfasurarea activitatilor de:verificare a calitatii pieselor, montaj de utilaje si subansamble, punere in functiune

Expirat
Lacatus montator masini unelte & Inginer electronist masini unelte  -  SC DANOMAR SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles