Publicat 23 Ian 2016 | Expiră 24 Feb 2016

Lacatus mecanic

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii de baza: Liceu tehnic sau scoala profesionala;
Experienta in domeniul feroviar constituie un avantaj
Cunostinte lacatuserie/constructii metalice
Capacitate de concentrare si analiza;
Atitudine pozitiva de lucru.
Cunostinte legate de calitatea produselor;

Descrierea jobului

- executa activitati de reparatie si intretinere la vehicule feroviare
- respecta documentatia specifica locului de munca
- raspunde de realizarea corecta si in timp a lucrarilor si sarcinilor primite
- respecta masurile necesare pentru asigurarea standardelor calitatii

Societatea este infiintata in anul 1895 si are ca obiect de activitate revizia si reparatia vehiculelor feroviare motoare si remorcate, pentru operatorii feroviari de marfa si calatori.

Expirat
Lacatus mecanic  -  SC MARUB S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles