Gratis

LACATUS MECANIC

VARIANT PROFILE S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

- Scoala profesionala/Curs de calificare/ Studii medii de specialitate
- Minim 1 an experiena in domeniu
- Capacitate de organizare si planificare, abilitati de lucru in echipa
- Dorinta de invatare si perfectionare
- Abilitati tehnice

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- intretinere masinilor si instalatiilor de lucru;
- realizarea lucrarilor de mentenanta a echipamentelor electromecanice;
- verificarea si intretinerea ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄echipamentelor si instalatiilor din aria de activitate;

Variant Group este un grup european de intreprinderi de prelucrare a metalelor, unul dintre liderii din Europa de Est. Grupul nostru include 12 intreprinderi cu suprafete de productie de 210.000 mp. Unul dintre domeniile de activitate ale grupului il constituie prelucrarea metalelor si producerea diverselor produse care contin metal pentru peste 20 de industrii: constructii, agricultura, constructii de masini, comert cu amanuntul etc.
Publicat 24 Mai 2024 Reactualizat 14 Iun. 2024 Expiră 23 Iun. 2024