LACATUS MECANIC

HYDROSCAND SRL - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 3500 - 4500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Iti doresti o cariera in domeniul tehnic?
Daca ai experienta in domeniul nostru de activitate iti oferim sansa sa ni te alaturi, daca ai urmatoarele aptitudini:
- esti o persoana dinamica si dornica de acumulare cunostinte noi in hidraulica
- esti comunicativ in relatiile cu clientii companiei, punctual si onest

Descrierea jobului

Atributii, sarcini:
-intocmeste facturi
-incaseaza contravaloarea produselor vandute si livrate, a caror plata se face in numerar la punctul de lucru al firmei
-reprezinta firma din punct de vedere al vanzarilor
-ofera informatii tehnice direct, prin email sau telefonic clientior sau potentialilor clienti
-participa la incarcare – descarcare marfa
-aranjeaza marfa pe raft sau alte locuri prestabilite
-pregateste loturile de marfa sau livrare
-raspunde de numararea corecta a produselor care se livreaza
-asigura impachetarea si manipularea corecta a coletelor pentru expediere
-preia documentele de transport eliberate de curier
-participa la activitatea de inventariere
-participa la targuri si expozitii impreuna cu firma
-indeplineste sarcinile ce-i revin din documentele sistemului de management al calitatii

Oferim:
- Salariu si bonuri de masa
- Bonus pentru perfomante
- Contract de munca pentru 8 ore/zi

SC HYDROSCAND SRL este o companie multinationala care face parte din grupul suedez HYDROSCAND, infiintat în Stockholm, Suedia în 1969. Grupul HYDROSCAND este astăzi lider de piată în domeniul furtunurilor si componentelor hidraulice în Scandinavia. Cu o cifra de afaceri de 185 de milioane de euro (2014), 170 de sucursale, mai mult de 400 distribuitori si 1000 de angajati deservim mai mult de 21 000 de clienti în Europa, Asia si Africa. Scopul nostru principal este satisfactia clientilor si garantarea calitătii produselor oferite.

Publicat 30 iun. 2022 Expiră 30 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos