Gratis

Sudori, Vopsitori, Operatori CNC fara experienta

Cameron SLB Romania
25 poziții

Candidatul Ideal

Sudor:
Operarea maşinilor de sudura cu comandă numerică în condiţii de siguranţă şi eficienţă, în conformitate cu specificaţiile şi procedurile companiei.

Vopsitor:
Pregătirea şi acoperirea suprafeţelor cu substanţe peliculogene în scopul protejării anticorozive, respectând procedurile şi politicile companiei.

Operator CNC:
Operarea maşinilor cu comandă numerică pentru realizarea operatiilor de prelucrare a metalelor prin aschiere.

Descrierea jobului

Cerinte:
  • Absolvent Scoala Profesionala/Liceu profil real/tehnic;
  • Seriozitate si dorinta de a invata o meserie;
  • Disponibilitate pentru a lucra in schimburi;
  • Cunostinte despre instrumente de masurare;
  • Cunostinte desen tehnic;
  • Cunostinte operare PC (Word, Excel);
  • Experienta anterioara in alte industrii (de exemplu, in industria lemnului) constituie un avantaj.

Oferim:
  • Compensatie motivanta;
  • Tichete de masă (30 Ron/zi);
  • Prime de Paşte şi Crăciun;
  • Decont pentru transportul de la domiciliu la locul de muncă sau asigurat de către Companie;
  • Abonament servicii medicale;
  • Asigurare de viata;
  • 24 de zile de concediu pe an;
  • 1 pana la 7 zile libere suplimentare platite pentru recuperare fizica pe an, in functie de vechimea in munca;
  • Alimentatie de protectie;
  • Echipament de lucru asigurat de către Companie.

SLB este un angajator care ofera sanse egale de angajare. Candidatii sunt luati in considerare fara a se tine cont de rasa, culoare, religie, gen, orientare sexuala, identitate de gen, nationalitate, varsta, dizabilitati sau alte caracteristici protejate si reglementate prin lege.

Descrierea companiei

Company Profile:
Cameron is a global leader in providing flow equipment products, systems and services to the oil and gas and process industries. Offering a rich heritage of leadership with almost 176 years of continuous history, Cameron currently has more than 17, 000 employees working in a broad range of rewarding employment opportunities in more than 260 locations worldwide.

Does a challenging and dynamic career opportunity interest you? If your answer is yes, chances are we have a place for you at Cameron.
Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024