Lacatus mecanic/Operator Inductoare

EFD INDUCTION SRL - 4 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Absolvent Liceu-tehnic, Scoala profesionala
  • Experienta perferabila ca si sculer-matriter, lacatus mecanic, lucrator constructii metalice, prelucrator materiale feroase si neferoase prin taiere/deformare plastica
  • Dexteritate manuala si practica
  • Expertiza tehnica si abilitate de a lucra cu schite, desene tehnice, este obligatorie
  • Utilizarea instrumentelor de masurare standard
  • Cunostintele de Limba Engleza prezinta un avantaj

Descrierea jobului

  • Efectuarea unor operatii simple de taiere, gaurire, filetare, ajustare
  • Brazarea componentelor care fac parte din inductor
  • Sablare

EFD Induction ofera:
  • Un mediu dinamic si international cu clienti globali
  • Tehnologie si produse de inalta calitate
  • Conditii excelente de munca
  • Un pachet salarial aliniat cu piata, inclusiv pachet de beneficii flexibile si prime
  • Tichete de masa si asigurare medicala cu acoperire extinsa
  • Transport de la Piata Sudului la locatia noastra si inapoi

EFD Induction este o companie multinationala cu filiale pe tot globul.

Producem sisteme avansate de incalzire bazate pe tehnologia de inductie. Clientii nostrii sunt in diverse industrii cum ar fi : industria automotive, electro-tehnica , mecanica si tubulatura .

EFD Induction Romania

Grupul EFD Induction a investit puternic in locatia din Romania in ultimii ani. Echipa din Romania creste rapid extinzandu-se incontinuu. Locatia: zona industriala a Bucurestiului, comuna Vidra, judetul Ilfov.
Publicat 5 oct. 2021 Expiră 4 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos