LACATUS MECANIC (MONTATOR)

EMSIL TECHTRANS 4 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Studii medii cu atestat tehnic / Absolvent scoala profesionala cu calificare lacatus mecanic
  • Capabil sa citeasca si sa interpreteze desene tehnice
  • Capabil sa utilizeze instrumente de masura specifice activitatii
  • Abilitati practice, atentie la detalii

Descrierea jobului

  • Are experienta în montarea componentelor și subansamblurilor confom fișelor tehnice/desenului tehnic, cu respectarea cotelor și a instrucțiunile de lucru.
  • Are experienta in citirea și interpretarea corectă a desenelor de ansamblu și de execuție pentru componentele mecanice.
  • Respecta specificatiile tehnice si standardele de calitate.
  • Lucreaza in echipa si comunica eficient.

Emsil Techtrans SRL este o companie romaneasca infiintata in 1995 ce ofera servicii integrate in domeniul industrial, operand pe doua verticale de productie: proiectarea si constructia de masini-unelte cu comanda numerica, respectiv productia de structuri metalice si echipamente industriale de gabarit mediu si mare. Sediul central al companiei se afla la Oradea, activitatea de productie desfasurandu-se in 2 locatii situate in Oradea si Cluj Napoca.

Publicat 31 Mai 2022 Reactualizat 28 Iun. 2022 Expiră 30 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.