Lăcătuș mecanic de întreținere și reparații universale

Oraș de lucru
Nivel carieră
Salariu 2800 - 3200 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Angajam lăcătuș mecanic de întreținere și reparații universale, cu contract pe durata determinata de 1 an, reinnoibil.

Acest post necesita deplasari frecvente/permanente prin salile noastre din intreaga tara.

Descrierea jobului

1. Efectuează lucrări de întreținere, amenajare și reparații în spațiile din interior:

a. Identifică spațiul de reamanajat conform solicitărilor primite, constată necesarul de reparații, de unelte și scule;
b. Montează gresie, faianță și/sau înlocuiește porțiuni de gresie/faianță deteriorate în interiorul spațiilor de toalete/ hol/ alte anexe ale punctelor de lucru;
c. Montează, decupează și înlocuiește porțiuni mici de mochetă;
d. Efectuează reparații la instalațiile sanitare, execută lucrările de reparații curente, reparații capitale și accidentale la instalațiile sanitare;
e. Efectuează reparații la pereții interiori, după cum urmează:
  • repară pereții, pune rigips în caz de nevoie;
  • repară, înlocuiește porțiuni de tapet, înlocuind părțile deteriorate;
  • montează tapet pe întreaga suprafață a peretelui;
  • văruiește, vopsește pereții toaletelor, vestiarelor, spațiilor anexe și holurilor
f. Efectuează lucrări legate de piesele de mobilier, după cum urmează:
  • montează/ demontează piese de mobilier și mobilier;
  • repară și montează scaune;
  • repară mese de aparat
g. Schimbă becuri nefuncționale sau înlocuiește corpuri mici de iluminat

2. Efectuează lucrări de întreținere, amenajare și reparații spațiilor la exterior:

a. Efectuează reparații la pereții exteriori, văruiește, vopsește dacă este cazul;
b. Montează gresie de exterior;
c. Montează/ demontează coșurile de gunoi prinse în beton
d. Toarnă beton și finisează porțiunea de lucru exterioară, dacă este necesar.

3. Legat de activitatea de achiziţii ale materialelor, uneltelor și sculelor necesare reparațiilor:

a. Identifică necesarul de materiale pentru lucrările primite și le achiziționează
b. Identifică necesarul de scule și unelte pentru lucrările primite și le achiziționează
c. Achiziționează din timp, respectând procedurile de achiziție, materialele și sculele necesare lucrărilor de efectuat;
d. Decontează cheltuielile făcute în legătură cu serviciul său, respectând procedurile de decont ale societății.

4. Legat de activităţile de curatenie, este responsabil de:

a. Menținerea curățeniei în spațiul său de lucru;
b. Menținerea uneltelor și sculelor din dotare curate și le depozitează corespunzător.

Salile noastre de jocuri de noroc sunt prezente in toata Europa (Germania 133 locatii, Italia 9 locatii, Croatia 35 locatii precum si in alte tari). In Romania ne desfasuram activitatea sub brandul Million si Fortuna Palace care detine o retea extinsa de aproximativ 60 de locatii in toata tara, un sfert dintre acestea aflandu-se in Bucuresti.

Publicat 25 nov. 2021 Reactualizat 25 dec. 2021 Expiră 25 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos