Lăcătuș întreținere și reparații

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Societatea HeidelbergCement România S.A. organizează un proces de selecție pentru ocuparea unui post vacant de Lăcătuş întreținere și reparații, pentru punctul de lucru Fabrica de ciment Fieni, jud. Dâmbovița.

Cerințele postului
Studii și experiență:
- Absolvent studii medii, profil mecanic sau calificare lăcătuș mecanic;
- Prezintă avantaj experiența în domeniu;

Cunoștințe și abilități necesare:
- Abilități de lucru în echipă;
- Abilități de comunicare;
- Îndemânare, viteză de reacție și precizie în execuție;
- Capacitate de concentrare și atenție sporită;
- Punctualitate, seriozitate și corectitudine;
- Abilități de organizare și gestionare a timpului.

Descrierea jobului

Principalele responsabilități:
- Realizează lucrări de întreținere și reparații mecanice;
- Răspunde de buna funcţionare a utilajelor din zona de competență;
- Răspunde de inventarul propriu și cel al atelierului;
- Asigură buna funcționare, din punct de vedere tehnic, a echipamentelor și utilajelor;
- Completează raportul de activitate, fișele de inspecție și gresare.

Procesul de recrutare și selecție constă în următoarele probe:
- Testare scrisă cunoștințe specialitate și SSM;
- Interviu;
- Probă practică.

În cazul în care considerați că îndepliniți cerințele de mai sus și sunteți interesat/ă de acest post, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs., până la data de 24 Octombrie 2021, la adresa: recrutare@heidelbergcement.ro.

Doar candidaţii care corespund profilului comunicat vor fi contactaţi.

HeidelbergCement România SA este unul dintre cei mai importanți producători de ciment, betoane și agregate de pe piața locală, membru al grupului german HeidelbergCement.

HeidelbergCement România SA deține trei fabrici de ciment, situate la Tașca, Fieni și Chișcădaga, 21 stații de betoane, 7 cariere și 5 balastiere de agregate.

Compania produce și comercializează ciment și betoane de diverse clase (de înaltă rezistență, pentru îmbrăcăminți rutiere, pentru lucrări hidrotehnice, de uz general și poriment), precum și agregate de carieră și de balastieră.

Publicat 8 oct. 2021 Expiră 7 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos