Gratis

Kinetoterapeut / Masseur

Silhouette Beauty Centers S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

- Experienta profesionala in domeniu (saloane de infrumusetare, centre spa, estetica faciala si corporala)
- Calificare profesionala in domeniul pentru care aplicati ( absolvent Kinetoterapie / studii medii / )
- Cunostinte de limba engleza la nivel conversational - constituie un avantaj
- Abilitati vanzari
- Abilitati de relatii cu publicul
- Persoana deschisa, comunicativa,
- Atentie la detalii, capacitati organizatorice, lucru in echipa

Descrierea jobului

KINETOTERAPEUT

- Primeste cu profesionalism si amabilitate clientela centrului in vederea efectuarii tratamentelor corporale pentru infrumusetare, remodelare,slabit conform recomandarilor medicului.
- Efectuaza tratamentele corporale recomandate din schema de tratament stabilita de medic si anume :
-tratamente corporale ce includ dermolipoaspiratie ,biostimulare , endermologie si masaj de relaxare, tonifiere,anticelulitic
- Utilizeaza corect si cu resposabilitate aparatura din dotare.

Oferim:
- Salariu motivant
- Instruire de specialitate
- Posibilitati de dezvoltare profesionala continua intr-un mediu de lucru profesionist;
- Loc de munca stabil;

Suntem una dintre cele mai mari si mai longevive companii de pe piata de beauty din Romania. Cu o experienta de peste 15 ani in domeniu, Silhouette Beauty Centers ofera o gama vasta de proceduri, atat faciale, cat si corporale, ingloband cele mai noi tehnologii si utilizarea produselor recunoscute la nivel international.
Personalul Silhouette este format din medici, kinetoterapeuti, esteticieni si maseuri, fiecare avand rolul de a va asigura recomandarea si efectuarea tratamentelor de care aveti nevoie. Echipa noastra este specializata atat in tara, cat si in strainatate, participand constant la traininguri de formare profesionala continua.
Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 18 Apr. 2024