Gratis

Kinetoterapeut / Fizioterapeut

BIO ORTOCLINIC SRL

Candidatul Ideal

Kinetoterapeut:

- studii de specialitate
- aviz de libera practica/ certificatul de membru avizat
- disponibilitate pentru aprofundarea si diversificarea tehnicilor si metodelor de lucru
- persona activa si dornica de a invata lucruri noi
- atitudine pozitiva
- flexibilitate in program
- avantaj cursuri Terapie SCHROTH
- asigurare malpraxis

Fizioterapeut:

Descrierea jobului

- Utilizeaza si pastreaza in bune conditii echipamentele din dotare ( Sistemul David )
- Tine evidenta tratamentelor si procedurilor efectuate
- Adapteaza planul de tratament in functie de evolutia pacientului

- Utilizeaza si pastreaza in bune conditii echipamentele din dotare
- Adapteaza planul de tratament in functie de evolutia pacientului si de indicatiile medicului specialist.

Salariu motivant!

Bio Ortoclinic este clinica de ortopedie si vertebrologie axata pe tratamente nechirurgicale a tot ceea ce inseamna aparat locomotor – membre superioare, membre inferioare, bazin si toate tipurile de dureri de spate. La Bio Ortoclinic tratam toate problemele coloanei vertebrale, incepand de la hernie de disc, discopatie, scolioza, spondiloza, lombosciatica, lumbago, cifoza si pana la maladia Scheuermann sau spondilolistezis. De asemenea, Bio Ortoclinic dispune de echipamente de top pentru recuperarea medicala dupa operatiile de ortopedie.

Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024