Gratis

Key Account Representative - Produse veterinare (Moldova)

Bioeel SRL

Candidatul Ideal

Studii superioare
Cunoștințe de vânzări, bun organizator, atenție la detalii
Capacitate de planificare a activității zilnice și orientare spre rezultat
Orientare către client, flexibilitate și inițiativă
Experiență 3-5 ani pe piața farmaceutică – produse veterinare
Domiciliu în Bacău, Iași sau Suceava
Permis de conducere categoria B, disponibilitate pentru deplasări (8 județe)

Descrierea jobului

Realizează planul lunar de vânzări
Prezintă și promovează direct produsele/ serviciile prin realizarea de oferte pentru clienții potențiali și cei existenți
Prospectează în permanență piața în vederea identificării de noi clienți și a creșterii cotei de piață a produselor/ serviciilor în zona în care actionează
Menține permanent legătura cu clienții existenți pentru fidelizarea acestora
Întocmește rapoarte privind situația vânzărilor, concurența, noile trenduri pe piață, potențialii clienți
Urmărește încasarea comenzilor și face propuneri pentru acordarea de eventuale discounturi sau amânări de plată pentru clienții fideli
Execută orice alte dispoziții date de superiorul ierarhic direct pentru realizarea strategiilor pe termen scurt ale companiei în limitele respectării temeiului legal.

Descrierea companiei

Viziune: Sănătate prin responsabilitate

Pentru noi responsabilitatea este calea cea mai sigură către sănătate.
Dorim să stabilim un nou standard de excelență în industria farmaceutică.
Responsabilitatea este implicare autentică, rigoare în implementarea celor mai stricte standarde, respect pentru prevenție și asumarea cu seriozitate a tratamentelor recomandate.

Te așteptăm cu drag alături de noi să continuăm povestea Bioeel: de peste 30 de ani în România, sănătate prin responsabilitate!

Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024