Key Account Executive - Alexandria

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Excelente abilități de comunicare și putere de convingere;
  • Inițiativă, atenție la detalii, capacitate de rezolvare a problemelor;
  • Abilități de lucru în echipă;
  • Permis conducere categoria B;
  • Studii medii finalizate (cu diplomă de Bacalaureat)/superioare;
  • Disponibilitate pentru activitate de teren/deplasări.
Postul este disponibil pentru o perioada determinata.

Descrierea jobului

  • stabileste/mentine relatia cu personalul magazinelor din acoperire/ruta;
  • viziteaza magazinele, conform ruta stabilita;
  • verifica si asigura implementarea conditiilor contractuale specifice pentru fiecare magazin din acoperire;
  • verifica stoc produse in magazin, modifica/asigura capacitatile la raft si negociaza plasare comenzi pentru evitare oos la raft;
  • asigura implementarea plasarilor, campaniilor, evenimentelor agreate central;
  • negociaza local, plasari, extra vizibilitate si evenimente pentru produsele distribuite;
  • realizarea obiectivelor de calitate stabilite lunar
  • recrutare si instruire MCH din subordine;
  • verificare activitate si feedback permanent MCH.

Descrierea companiei

Să ne cunoaștem!

V-ați întrebat vreodată cum ajung pe rafturi produsele Pampers, Ariel, Oral-B, Duracell, RioMare, Pringles, Dolce&Gabbana, BOSS, Wella, Londa? Cine este responsabil de vânzarea și livrarea acestora către clienti?

Noi suntem!

Faceți cunoștință cu distribuitorul FMCG Interbrands Orbico. Acoperim o gamă largă de brand-uri cunoscute la nivel mondial, de la produse de îngrijire ale părului la produse alimentare și nealimentare. Cu o echipă de experți profesioniști pasionați, oferim soluții complete de afaceri pentru vânzări, servicii logistice și brand management pentru mărcile din portofoliul nostru. În viața noastră de zi cu zi suntem conduși de misiunea, viziunea și valorile noastre.

Despre noi!

In Romania Grupul Orbico are 4 companii:

- Orbico Romania - www.orbico.ro - Orbico Beauty - www.orbicobeauty.ro - Professional Brands - www.professionalbrands.ro - Interbrands - www.interbrands.ro

Nu ezitati sa ne URMARITI!

Publicat 22 oct. 2021 Reactualizat 19 nov. 2021 Expiră 21 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos