de ani Fără Frică...

Publicat 30 Iun 2008 | Reactualizat 29 Iul 2008 | Expiră 31 Iul 2008

JURIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta pe un post similar de minim un an;
- Experienta in indeplinirea sarcinilor enumerate in descrierea postului;
- Studii Superioare in Drept;
- Cunostinte avansate de limba engleza;
- Cunostinte avansate de operare PC (pachetul Ms. Office);
- Persoana orientata in sarcini, organizata.

Descrierea jobului

- Analizeaza contractele incheiate de catre firma angajatoare;
- Supervizeaza desfasurarea contractelor incheitae de catre firma angajatoare, in ceea ce priveste totalitatea aspectelor juridice;
- Pastreaza legatura cu departamentul contabil, in vederea solutionarii pe cale juridica, a platilor ce nu se efectueaza la timp catre firma angajatoare;
- Pastreaza legatura cu departamentul de resurse umane, in ceea ce priveste problemele juridice legate de personalul angajat;
- Verifica dosarele de licitatii si participa atunci cand este cazul la acestea, oferind suportul juridic necesar;
- Obtine diverse avize si autorizatii necesare companiei angajatoare.

BENEFICII:
- Salariu atractiv;
- Lucrul intr-un mediu profesionist;
- Training-uri frecvente in domeniu.

Polystart Security face parte din grupul de firme Polystart, a carui activitate a inceput in anul 1994. In momentul de fata exista un numar de zece firme in Grup, cu statut juridic independent. Domeniul de activitate al Polystart Security este acela al comercializarii si montarii sistemelor de securitate, control - acces, voce - date, UPS .

Expirat
JURIST  -  SC POLYSTART SECURITY SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles