de ani Fără Frică...

Publicat 10 Iun 2008 | Reactualizat 09 Iul 2008 | Expiră 11 Iul 2008

Jurist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare, de specialitate;
- Experienta pe un post similar minim 1 an;
- Cunsotinte intemeiate PC;
- Permis auto categoria B;
- Capacitati foarte bune de lucru atat in echipa cat si individual;
- Abilitati excelente de comunicare verbala si in scris;
- Capacitatea de a lua decizii rapide, eficiente şi responsabile.

Descrierea jobului

- Supervizarea functionarii firmei in concordanta cu legile in vigoare;
- Reprezentarea firmei in fata instantelor de judecatorie;
- Respectarea si urmarirea respectarii regulamentelor interne ale firmei;
- Tinerea evidentei actelor de firma, a regulamentelor interne, actualizarea lor;
- Consilierea juridica a societatii.

Oferta:
- Sistem de salarizare motivant;
- Mediu de muncă dinamic;
- Telefon mobil.

SC Hard Inox SA a inceput activitatea de comercializare de pe stoc propriu a otelurilor inoxidabile, -rezistente la coroziune, -refractare cat si a materialelor de sudura inca din 1998. Satisfacerea cerintelor pietii face ca fima Hard Inox SA sa aiba o ascensiune permanenta si dinamica. Ne preocupam de instruirea continua a personalului, pentru a fi mereu la curent cu tot ce e nou si pentru a fi mereu pregatit in fata provocarilor.

Expirat
Jurist  -  SC HARD INOX SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles