Jurist junior

EGGER ROMANIA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Pentru locația noastră din Rădăuți!

Candidatul ideal:
  • Studii superioare în domeniul juridic
  • Experiența într-o poziție similară poate constitui un avantaj
  • Cunoștințe de operare PC (MS Office, etc.)
  • Cunoștințe medii de limba engleză
  • Cunoașterea procedurilor de lucru din domeniul tranzacțiilor imobiliare și arendării terenurilor agricole
  • Disponibilitate de a lucra cu volum mare de documente
  • Disponibilitate de a învăța lucruri noi
  • Persoană dinamică, organizată
  • Disponibilitate pentru muncă de birou si de teren
  • Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

  • Întocmirea/studierea/modificarea contractelor rezultate din procedurile departamentului
  • Aplicarea legislației și a normelor de aplicare în vigoare referitoare la achiziții
  • Obținerea autorizațiilor necesare
  • Soluționarea situațiilor juridice și administrative apărute
  • Menținerea legăturii cu colaboratorii
  • Administrarea bazei de date a departamentului
  • Colaborarea cu departamentele interne pentru fluidizarea procesului de achiziții

Oferim:
  • Inducție și instruire specifică
  • Asigurare de sănătate privată
  • Asigurăm transportul gratuit domiciliu - locul de muncă dus-întors tuturor salariaților.

Noi creăm mai mult din lemn. Cei peste 10.600 de salariați ai noștri din 10 țări lucrează cu entuziasm, împărtășesc valorile familiei noastre și spiritul inovator. Creăm astfel produse pentru mobilier și design interior, construcții si pardoseli laminate. Ne dezvoltăm continuu - fabricam produse noi, ne extindem pe piețe emergente și oferim perspective motivante salariaților noștri.

Publicat 31 ian. 2022 Expiră 2 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos