de ani Fără Frică...

Publicat 24 Mai 2007 | Reactualizat 24 Iun 2007 | Expiră 24 Iun 2007

Jurisconsult

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- absolvent(a) al unei institutii de invatamant superior in domeniul juridic;

- minim 1 an experienta in domeniul juridic sau imobiliar;

- cunostinte legislative privind achizitionarea si statutul imobilelor;

- are abilitati de relationare si comunicare;

- are excelente abilitati de negociere;

- cunoasterea limbii engleze la nivel mediu.

- disponibilitate la deplasari in tara

Descrierea jobului

•mentine relatia cu societatile imobiliare cu care colaboreaza in vederea achizitionarii, inchirierii si vanzarii de imobile in numele societatii;

•mentine relatia cu institutiile notariale, institutiile statulului si institutii private in vederea intocmirii documentelor de achizitionare, inchiriere si vanzare imobile, in limita competentelor stabilite;

•colaboreaza cu societatile furnizoare de utilitati publice in ceea ce priveste functionarea optima a imobilelor alocate spre administrare: gaz, apa curenta si canalizare, energie electrica, telecomunicatii, etc.;

•ofera consiliere si reprezentare in domeniul juridic la nivelul firmei;

•mentine relatia cu persoanele fizice sau juridice cu care s-a incheiat contract de inchiriere / administrare a imobilelor;

•mentine relatia cu firmele de prestari servicii in vederea intretinerii imobilelor.

Compania Dezim Development isi desfasoara activitatea pe piata imobiliara din Romania. Scopul sau este de a dezvolta randamentul patrimoniului imobiliar existent, cresterii patrimoniului imobiliar cu noi proiecte si deservirea pietei de profil la cel mai inalt nivel.

Expirat
Jurisconsult  -  Dezim Development

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles