Gratis

Junior Sales Agent - Echipamente agricole - Slobozia

SC Titan Machinery Romania SRL

Candidatul Ideal

- Abolvent studii tehnice (mecanică mașini agricole sau agronomice, utilaje tehnologice, etc.);
- Proactiv/ă, persoană orientată către client și rezultate, atent/ă la detalii;
- Abilități de comunicare și negociere;
- Cunoștințe de limba engleză la nivel mediu/ avansat;
- Cunoștințe operare calculator (MS Office, Microsoft Outlook);
- Posesor permis de conducere (categoria B);
- Disponibilitatea de a se deplasa în zona de care răspunde (Calarasi).

Descrierea jobului

- Promovează, prezintă și vinde mașinile și utilajele agricole comercializate de companie, în conformitate cu standardele și politicile comerciale ale companiei;
- Stabilitește întâlniri și păstrează un contact permanent cu clienții din zona de care răspunde;
- Colaborează îndeaproape cu departamentele companiei pentru a definitiva operațiunea de vânzare;
- Propune și participă la acțiuni de promovare a ofertelor companiei (demonstrații în câmp, expoziții, târguri).

​Ca parte din echipa TITAN iti vom oferi:
  • Oportunități de dezvoltare profesională - participare la training-uri;
  • Un pachet de beneficii in care salariul este exprimat in EURO net si platit in lei, actualizat la cursul mediu din fiecare luna;
  • Comision din vanzari;
  • Tichete de masa;
  • 25 zile de Concediu;
  • Abonament medical privat;
  • Asigurare medicala privata de sanatate;
  • Carti de la Bookster;
  • Instrumente de lucru: masina de companie, laptop si telefon.

Titan Machinery Romania, parte a grupului Titan Machinery Inc., unul dintre cei mai mari dealeri de echipamente agricole si de constructii din lume, va invita sa va alaturati echipei noastre.
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024