Gratis

Junior Sales Agent - Echipamente agricole - Craiova

SC Titan Machinery Romania SRL

Candidatul Ideal

Abolvent studii tehnice de mecanica masini agricole sau agronomice
Pro-activ, persoana orientata catre client si rezultate, atentie la detalii
Abilitati de comunicare si negociere
Cunostinte de limba engleza la nivel mediu/ avansat.
Cunostinte operare calculator (MS Office, Microsoft Outlook).
Posesor permis de conducere (categoria B).
Disponibilitatea de a se deplasa in zona de care raspunde, alocata punctului de lucru Craiova (Olt, Valcea).

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Promoveaza, prezinta si vinde masinile si utilajele agricole comercializate de companie, in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei.
  • Stabiliteste intalniri cu clientii si pastreaza un contact permanent cu clientii din zona de care raspunde.
  • Colaboreaza indeaproape cu departamentele companiei pentru a definitiva operatiunea de vanzare.
  • Propune si participa la actiuni de promovare a ofertelor Companiei (demonstratii in camp, expozitii, traguri)

Ca parte din echipa TITAN iti vom oferi:
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala si participare la training-uri;
  • Un pachet de beneficii in care salariul este exprimat in EURO net si platit in lei, actualizat la cursul mediu din fiecare luna;
  • Comision din vanzari;
  • Bonuri de masa in valoare de 30 lei/zi lucrata oferite lunar in format electronic;
  • 25 zile de Concediu anual;
  • Abonament medical privat;
  • Asigurare medicala privata de sanatate;
  • Vouchere de vacanta;
  • Carti de la Bookster;
  • Instrumente de lucru: masina de companie, laptop si telefon.

Titan Machinery Romania, parte a grupului Titan Machinery Inc., unul dintre cei mai mari dealeri de echipamente agricole si de constructii din lume, va invita sa va alaturati echipei noastre.
Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024