Gratis

Junior Recruiter (3000 RON + Bonusuri de performanta)

Partnerd

Candidatul Ideal

Hello! Ești proaspăt absolvent sau pur și simplu dornic să-ți începi cariera în recrutare? Partnerd este în căutare de Recrutori Juniori care vor sa-si inceapa cariera in HR.

De ce să alegi Partnerd?
- Mediu de lucru inovativ și plin de oportunități de dezvoltare.
- Salariu este de 3000 RON NET + bonusuri care pot ajunge până la 3000-6000 RON NET/lună.
- Lucrezi de unde vrei tu. (de acasa, din cafenele, de pe plaja)
- Bonuri de masă (dupa cele 3 luni de proba).
- Oportunitatea de a face parte dintr-un start-up cu planuri foarte mari. (chiar avem, iti povestim in interviu)
- Training intensiv pentru a-ți dezvolta abilitățile de comunicare, vânzare si recrutare (intre 2 si 4 saptamani).

Descrierea jobului

Ce vei face ca Recrutor Junior?
- Identificarea candidaților pentru a-i plasa la clienții Partnerd din diverse industrii.
- Vorbesti cu diferiti candidati pentru a le prezenta oferte de joburi și a le oferi consultanță.
- Organizarea interviurilor și participarea la ele.
- Scrii anunturi de joburi
- Usor usor, in minim 6 luni/maxim 1 an vei intelege pe deplin ce inseamna sa faci recrutare end-to-end.

Profilul candidatului ideal:
- Proaspăt absolvent de facultate (nu obligatoriu, dar nice to have).
- Dorința de a evolua financiar și profesional.
- Proactivitate și implicare.
- Experiența în recrutare sau vanzari (nu obligatorie).
- Engleza nivel minim B2.

Partnerd redefinește jocul recrutării, fiind un incubator dinamic de talente care propulsează companiile spre noi culmi. Cu o echipă vibrată de experți pasionați, ne dedicăm stabilirii unor punți solide și transparente între inimi ambițioase și visuri corporative.

Ne distingem printr-o abordare profund personalizată, penetrând miezul așteptărilor și nevoilor fiecărui client. Suntem dedicați excelenței continue, cultivând maestria în rândul echipei noastre pentru a garanta servicii de neegalat.

Parteneriatele noastre cu sectoare cheie precum BPO, IT, Finanțe, Vânzări și Marketing ne-au îmbogățit perspectiva și ne-au consolidat expertiza. La Partnerd, nu doar că urmărim oportunități unice, ci le și transformăm în realități strălucitoare pentru clienții noștri.
Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024