Gratis

Junior Invoice Specialist

TRAVEL BRANDS S.A.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam un Junior Invoice Specialist care sa se alature echipei noastre de Suport Productie.

Ce ne dorim de la viitorul coleg?
  • Studii superioare in contabilitate, finante sau in domenii conexe reprezinta un avantaj;
  • Cunostinte bune de operare Excel;
  • Bune abilitati de organizare si prioritizare a task-urilor;
  • Persoana perseverenta, dinamica, atenta la detalii;
  • Capacitatea de a lucra atat în echipa cat si independent;
  • Limba engleza nivel avansat.

Descrierea jobului

  • Verificarea diferentelor identificate intre facturi si sistemul de rezervare si explicarea acestora;
  • Verificarea corectitudinii datelor introduse in sistemul de rezervare;
  • Legatura cu departamentele implicate, inclusiv cu Grupul si pregatirea centralizatorului cu explicatiile primite;
  • Legatura cu furnizorii privind corectarea facturilor;
  • Incarcarea datelor in sistemul de reconciliere;
  • Verificarea modificarii costurilor in sistemul de rezervare si reconcilierea acestora cu costurile din facturile de achizitii;
  • Alte sarcini legate de analiza financiara si reconcilierea datelor.

Beneficii:
  • Abonament Medical;
  • Tichete de masa;
  • Tarife preferentiale pentru vacantele achizitionate;
  • Abonament Bookster;
  • Coffee/Tea Corner.

Dertour aduce in Romania promisiunea unei oferte variate de produse turistice, a sigurantei si, nu in ultimul rand, a calitatii germane.

Parte a grupului german REWE, Dertour a preluat in septembrie 2019 activitatile de turism ale Grupului Eurolines,

Grupul REWE functioneaza din 1927 si este astazi al patrulea angajator din Germania. Are o cifra de afaceri de 61 miliarde de euro, 360.000 angajati si 10.000 puncte de vanzare.

Grupul DER Touristik a fost fondat in 1917 si reprezinta divizia de turism a Grupului REWE. Are o cifra de afaceri de 6 miliarde de euro, 10.500 angajati si 2.800 agentii.
Este prezent in 16 tari din Europa, incluzand Romania, si are peste 10 milioane de clienti anual.

Inainte de a aplica la aceasta pozitie, va invitam sa accesati urmatorul link:
https://www.dertour.ro/prelucrare-date-caracter-personal pentru a va informa despre modul in care DER Touristik prelucreaza datele dvs. personale. * Vor fi contactati doar candidatii selectati.
Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024