JUNIOR MARKETING

Candidatul Ideal

  • Atenție la detalii;
  • Bune cunoștințe de operare în rețelele de socializare;
  • Bune cunoștințe practice de marketing online;
  • Abilități de utilizare rapidă a computerului;
  • Abilitatea de a lucra independent;
  • Abilitatea de a înțelege informații tehnice relativ complexe;
  • Adaptabil și cu inițiativă, abilități de organizare și gestionare a timpului;
  • Deschis către inovație – abilitatea de a învăța cu ușurință procese noi și de a asimila zone de interes conexe.
  • Constituie un avantaj: abilități în zona de Copywriting

Descrierea jobului

  • Organizează și modifică paginile din mediul online, astfel încât acestea să fie în concordanță cu brand-ul, produsele și piața;
  • Menține și întreține legătura cu echipele interne și externe pentru a se asigura că detaliile produselor Web sunt corecte și actualizate;
  • Creeaza continut pentru Social Media: postari de tip poza si video in baza pozelor primite de la dep. tehnic;
  • Administrare conturi Social Media, creare/administrare campanii Facebook Ads;
  • Creare/trimitere plan Social Media
  • Intermediază comunicarea cu echipele de lucru din departamentele interne, transmite solicitări, colectează date.
Beneficii:
  • salariu fix + tichete de masă;
  • posibilitate de promovare;
  • job part-time, salariul negociabil in functie de experienta 1500 Ron - 2000 Ron net;
  • oportunități de dezvoltare profesională.

Pași pentru selecție:
  • Screening C.V.-uri;
  • Discuție generală cu reprezentantul Resurse Umane;
  • Testare a abilităților și competențelor cu reprezentantul Departamentului Online.

VP Sistem este o companie nationala cu capital privat 100% romaneSocietatea proiecteaza si instaleaza sisteme complete de securitate pentru obiective civile, industriale si comerciale, institutii guvernamentale, cladiri administrative, acoperind intreg teritoriul tarii prin echipe proprii. Personalul societatii este format din specialisti cu o bogata experienta in domeniu care garanteaza profesionalismul solutiilor oferite.

Calitatea produselor si serviciilor oferite este certificata de portofoliul de peste 500 de clienti cu care societatea noastra are relatii contractuale.
Publicat 27 ian. 2022 Reactualizat 24 feb. 2022 Expiră 26 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos