JUNIOR LOGISTIC PROJECT MANAGER

AUTONET IMPORT SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Studii superioare
  • Atitudine proactivă și spirit de echipă
  • Abilități foarte bune de comunicare, relaţionare şi organizare
  • Cunoștinţe avansate de limba engleză
  • Abilități crescute de lucru in Pachetul MsOffice
  • Disponibilitate la deplasări

Descrierea jobului

  • Dezvoltă și implementează proiecte ce ţin de eficientizarea activităţilor logistice
  • Gestionează proiecte logistice pentru atingerea obiectivelor stabilite
  • Evaluează ȋn permanenţă desfășurarea proiectelor logistice
  • Ȋntocmește rapoarte periodice către management cu informaţii privind proiectele ȋn desfășurare (termene, resurse, livrabile, stadiul implementării )
  • Comunică eficient cu toate persoanele implicate ȋn derularea proiectelor

Beneficii oferite:
  • pachet salarial atractiv
  • bonuri de masă
  • posibilitatea dezvoltarii personale si profesionale (+traininguri) in cadrul unei companii in plina dezvoltare
  • abonament medical la clinica privata de sanatate
  • Bookster
  • 7card

Autonet Import România este furnizorul numărul unu de produse și servicii destinate profesioniștilor din domeniul auto din țara noastră. Echipa este elementul principal al succesului companiei, astfel că dezvoltarea profesională și personală a reprezentat mereu o prioritate pentru Autonet Import. De aceea, compania fondată acum 25 de ani, înregistrează o cifră de afaceri de peste 300 de milioane de euro, cu o echipă de 1300 de angajați și un portofoliu care include peste 200 de mărci.
Publicat 2 Iun. 2022 Reactualizat 30 Iun. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.