Junior HR Admin Specialist

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Disponibilitatea de a lucra de la sediul companiei;
  • Studii superioare finalizate;
  • Atestat de Inspector Resurse Umane – va fi considerat un avantaj;
  • Experienta de minim 1 an pe o pozitie de HR Admin sau HR Generalist;
  • Cunostinte de legislatia muncii;
  • Foarte bune abilitati de comunicare;
  • Persoana cu atitudine pozitiva;
  • Persoana organizata si atenta la detalii;
  • Cunostinte de limba engleza - nivel conversational;
  • Cunostinte operare Office (Word, Excel) si experienta in lucrul cu soft de administrare de orice tip.

Descrierea jobului

  • Pregatirea formalitatilor de angajare: programare la controlul de medicina muncii, întocmirea contractelor de muncă si a altor documente aferente angajarii, programare instruire SSM
  • Pregatirea altor documente de personal: acte adiționale, decizii de încetare/suspendare/ adeverințe de vechime in muncă, etc.
  • Gestionarea dosarelor de personal ale angajatilor
  • Administrarea bazei de date RU
  • Centralizarea concediilor medicale
  • Centralizarea documentelor justificative pentru zilele libere platite
  • Desfasoara diverse alte activitati curente de suport pentru activitatea celorlalte departamente.
  • Intocmeste rapoarte lunare specifice departamentului resurse umane

Come to Comdata! We have attractive compensation and incentives:
  • Salariu fix;
  • Tichete de masa;
  • Asigurare medicala privata in reteaua Regina Maria;
  • Buget pentru Beneficii Flexibile;
  • Program office hours: 09:00 – 17:30 (luni - vineri)

Comdata, a leading innovative global service provider in Customer Interaction and Process Management opened, in March 2020, a new multilingual site, situated in the newest building office in Bucharest, The Light One (Politehnicii area).

The new Multilingual Centre will allow Comdata to be one of the most important multilingual BPO providers in Romania. Comdata has been helping clients to maximize their customer value since 1987. Combining an international footprint with strong local expertise, our teams of over 50,000 passionate employees work in 30 languages across 4 continents and 22 countries.

Publicat 2 mai 2022 Reactualizat 1 iun. 2022 Expiră 1 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos