Junior Financial Auditor

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- A absolvit studiile universitare sau este in anul terminal al studiilor economice, matematice sau politehnice;
- Vorbeste si scrie fluent in limbile romana si engleza, comunicand eficient atat cu restul echipei cat si cu reprezentantii clientilor, la toate nivelele de management;- Are gandire analitica si logica;
- Are comportament etic;
- Isi organizeaza timpul eficient.

Experienta anterioara in audit financiar sau audit intern reprezinta un avantaj!

Descrierea jobului

Responsabilitati
- Efectuarea testelor de audit si documentarea acestora;
- Comunicarea permanenta cu membrii echipei de audit;
- Comunicarea cu reprezentantii clientilor pentru obtinerea de informatii necesare auditului;
- Efectuarea altor sarcini legate de audit financiar si audit intern.

Beneficii:
- Salariu motivant, tichete de masa;
- Saptamana de lucru de 4 zile;
- Program de lucru flexibil cu munca de la distanta;
- Suport pentru obtinerea calificarii profesionale;
- Sprijinul si consilierea necesara pentru a progresa rapid in cariera.

Descrierea companiei

Vino in echipa noastra de audit!
Iti oferim un mediu de lucru dinamic, lipsit de rutina (clientii provin din diferite industrii, fiecare cu particularitatile sale), suport pentru dezvoltarea personala (on-the-job training de la colegii experimentati, suport in obtinerea calificarilor profesionale), un program flexibil cu munca de la distanta, saptamana de lucru de 4 zile si un salariu competitiv.

Publicat 20 sept. 2021 Reactualizat 18 oct. 2021 Expiră 20 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos