Junior Editor foto/ prelucrare imagini de produs/ Junior DTP

adv communication - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Vrei ca jobul tau sa presupuna editarea imaginilor de produs pentru cele mai mari branduri din lume?
Nu ai prea multa experienta pe care sa o poti trece in CV, dar detii cunostinte medii (reale) ale programelor Photoshop si/sau Indesign?
Ai nimerit la locul potrivit! La noi conteaza ce stii, nu unde ai lucrat pana acum sau ce diplome ai.
Iti oferim posibilitatea sa te dezvolti intr-un cadru profesional, sa acumulezi experienta, sa iti imbunatatesti tehnica de lucru si totodata sa dobandesti cat mai multe cunostinte in ceea ce priveste editarea de imagini si/ sau machetare.

Descrierea jobului

Jobul presupune prelucrare de imagini de produs in Photoshop, in special selectii, decupare, eliminare fundal si retus imagini de produs.
Totodata pentru cunoscatorii programului Indesign, jobul presupune redimensionarea machetelor publicitare conform unui guideline prestabilit de client si pregatirea de tipar a materialelor.

Agentie de media si comunicare integrata care ofera servicii de design, branding, web, media, broadcast, events.
Publicat 28 sept. 2021 Reactualizat 26 oct. 2021 Expiră 28 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos