Publicat 04 Ian 2019 | Expiră 04 Feb 2019

Junior CATIA Design Engineer

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent studii superioare profil tehnic: AR, IM, TCM, IEI, Design Industrial, Mecatronica, etc.
- Cunostinte desen tehnic, geometrie descriptiva;
- Cunoasterea softului CATIA V5 sau a unui alt soft 3D reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Alatura-te echipelor noastre din Bucuresti, Brasov sau Pitesti.

Vei proiecta piese pentru sectorul industrial automobile (motor, cutie de viteze, caroserie, cablaje, plastice): dimensionare, fezabilitate si modelare, realizarea lantului de cote si planuri de detaliu utilizand CATIA V5/V6.

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Asigurare medicala;
- Posibilitate de dezvoltare profesionala;
- Posibilitatea de a lucra intr-o industrie in plina dezvoltare, alaturi de o echipa de profesionisti.

Grupul Segula Technologies este un partener european de prim plan pentru servicii de proiectare cu inalta valoare adaugata: inginerie tehnologica, informatica, consulting, externalizare. Paleta larga de meserii si expertize a Segula Technologies se adreseaza principalelor sectoare economice: auto, aeronautic, naval, energetic, telecomunicatii, banci, asigurari... Proiectul nostru de intreprindere se articuleaza in jurul unei exigente permanente a calitatii serviciilor si a reactivitatii. A face parte din echipa Segula inseamna a participa la proiecte de anvergura in cadrul unei culturi a inovatiei, a schimbului si a valorificarii know-how-ului.

Expirat
Junior CATIA Design Engineer  -  SEGULA TECHNOLOGIES ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles