Junior Achizitii

HOMPLEX SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Spirit de initiativa si asumarea responsabilitatilor;
  • Capacitate de a lucra atat singur, cat si in echipa;
  • Capacitate de organizare si flexibilitate;
  • Orientare catre solutii si rezultate;
  • Cunostinte foarte bune PC (in special Excel);
  • Bune cunostinte de limba Engleza (scris si vorbit);

Descrierea jobului

  • Intocmirea rapoartelor de stoc si analizelor specifice departamentului;
  • Monitorizarea si gestionarea nivelul stocului de produse pentru mentinerea lui in limitele agreate;
  • Comandarea produselor catre furnizori pe baza vanzarilor si in concordanta cu limitele de stoc agreate la nivel de companie;
  • Asigurarea unei bune comunicari cu furnizorii companiei si cu departamentele Depozit Central, Marketing, Logistica si Contabilitate si rezolva problemele aparute;
  • Crearea unor rapoarte periodice sau la cererea superiorului direct;
  • Asigurarea disponibilitatii produselor in Depozitul Central printr-o planificare cat mai adecvata a comenzilor de aprovizionare catre furnizori, in concordanta cu iesirile de marfa;
  • Activitatea va fi coordonata de catre buyer-ul principal.
  • Activitatea se va desfasura pe Blv. Pipera nr.1/VII, Nord City Tower, et. 7, Voluntari, Ilfov

Homplex este un producător de soluții de confort modern și siguranță pentru instalații de energie și habitat, industriale și rezidențiale.

Viziunea companiei este aceea de a oferi clienților rezidențiali și industriali acces eficient la cele mai bune și inovative soluții practice, din dorința de a îmbunătăți viața clienților și consumatorilor finali. Spiritul inovator și curajul de a propune publicului român soluții locale comparabile ca performanțe cu cele existente in Europa s-au dovedit o formulă de succes și parte din personalitatea brandului. Homplex înseamnă soluții eficiente de calitate, abordări pragmatice, dinamism, onestitate, creativitate în beneficiul consumatorilor și responsabilitate față de clienți, cu disponibilitatea de a comunica permanent cu aceștia.

Publicat 26 oct. 2021 Expiră 25 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos