Publicat 15 Oct 2008 | Reactualizat 12 Nov 2008 | Expiră 13 Nov 2008

Junior accountant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii/superioare de contabilitate
Cunostinte de contabilitate minime
Abilitati de comunicare si interactiune foarte bune
Initiativa personala si implicare
Atitudine pozitiva, constructiva, orientata catre solutii si nu catre probleme
Dorinta de dezvoltare personala

MUST BE:
Organizat
Responsabil
Comunicativ

Descrierea jobului

Obiectivele principale ale postului:

Lucrul intr-un mediu profesionist si competitiv, alaturi de o echipa tanara si entuziasta
Pachet salarial corelat cu responsabilitatile postului si performanta profesionala a angajatului

INTERNATIONAL HOUSE este una din cele mai prestigioase institutii educationale din Marea Britanie , cu sediul la Londra , creatoarea standardelor de predare a limbii engleze la nivel mondial.
INTERNATIONAL HOUSE este in acelasi timp liderul cursurilor de engleza pentru afaceri din Romania

Web: www.ih.ro , www.ihworld.com

DE CE RECRUTAM ???
INTERNATIONAL HOUSE se extinde continuu.
INTERNATIONAL HOUSE investeste permanent in capitalul de resurse umane.

Proiectele in curs de desfasurare si cele viitoare vor oferi candidatilor oportunitatea de a avea acces la dezvoltare profesionala continua si de a face parte dintr-o companie de TOP care deserveste la randul ei companii de TOP din toate sectoarele de activitate.

Expirat
Junior accountant  -  IHB LANGUAGE TRAINING CENTER SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles