Publicat 24 Sep 2008 | Expiră 25 Oct 2008

junior accountant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare de specialitate finalizate;
Cunostinte aprofundate de contabilitate;
O buna cunoastere a legislatiei contabile si fiscale;
Limba engleza - nivel avansat;
Cunostinte de operare PC (World, Excel, Internet);
Capacitatea de a lucra in echipa;
Abilitati de comunicare si planificare;
Initiativa, perseverenta, dinamism.

Descrierea jobului

Organizarea evidentei contabile a societatilor din portofoliu;
Stabilirea politicilor contabile si a tratamentelor contabile alternative;
Aplicarea legislatiei fiscale, intocmirea declaratiilor fiscale;
Intocmirea declaratiilor contabile si a situatiilor financiare;
Acordarea de consultanta si mentinerea relatiilor cu clientii societatii.

societate de audit, expertiza contabila, servicii contabile, consultanta

Expirat
junior accountant  -  ROMCONTEXPERT