Publicat 03 Sep 2008 | Reactualizat 01 Oct 2008 | Expiră 04 Oct 2008

Junior Accountant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Sinteti o persoana riguroasa, seriozitatea este una dintre trasaturile dumneavoastra de caracter?

Ati absolvit studii economice de specialitate?

Aveti abilitate in lucrul cu documentele, sinteti o persoana ordonata si atenta la detalii, va doriti un inceput de cariera in domeniul contabilitatii?

Aveti cunostinte si abilitati in lucrul cu calculatorul ?

Descrierea jobului

Evidenta facturilor emise
Casierie
Raportari
Ordine de deplasare(delegatii), deconturi de cheltuieli in SAP
Legislatie

Descrierea companiei

Dezvoltarea noastra este sansa Dumneavoastra!

Fiind una dintre companiile de frunte in domeniul Transporturilor si Serviciilor de Logistica din Austria ne dezvoltam activitatea in Europa Centrala, de Sud si Est.

De mai mult de 10 ani, filiala din Romania isi desfasoara activitatea cu succes.

Datorita dezvoltarii inregistrate au aparut noi posibilitati de a face parte din echipa noastra.

Expirat
Junior Accountant  -  GEBRUDER WEISS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles